Понедельник, 22 Май 2017 10:30

Нардеп Руслан Сольвар сприяв виділенню коштів на капітальний ремонт систем водопостачання в своєму окрузі

На сесії обласної ради по 91-ому округу Київської області виділили кошти на капітальний ремонт систем водопостачання в різних містах та селах. Про це повідомив на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook народний депутат України Руслан Сольвар.

 

«Нещодавно закінчилась чергова сесія обласної ради, на якій за моїми поданнями спільно з керівництвом районних адміністрацій та районних рад вдалося отримати фінансування з обласного бюджету для цілої низки надважливих об`єктів на 91-го окрузі. Вітаю. Дякую за співпрацю. Це наша чергова спільна перемога», — написав Сольвар.

 

В Києво-Святошинському районі відселено кошти на капітальний ремонт артсвердловини водозабору підземних вод для забезпечення потреб мешканців села Лисичанка. В Макарівському районі проведуть апітальний ремонт системи водопостачання по вулицям: Буковинська, Кельменецька, Комунарська, Новосилецька, Сокирянська, Речіцька в селі Плахтянка (І-ІІІ черги будівництва). В Сквирській області буде збудовано чотири бюветних свердловин для господарсько-питного постачання в селі Шамраївка, а також реконструювано існуючий водогін в селі Руда.

 

Також в селищі міського типу Борова Фастівського району пройде реконструкція ліній вуличного освітлення по вулиці Пушкіна з живленням від ТП-215, ТП-205 та ТП-203.

 

Крім того, були виділені також кошти на ремонт доріг, навчальних закладів та будинків культури. Повний список всіх об’єктів, на ремонт котрих обласна рада надала фінансування, можна подивитись на сайті народного депутата України Руслана Сольвара.