Вторник, 02 Июнь 2020 03:00

"Набір гасел", – Гетманцев пояснив, чому депутатів не влаштовує програма дій уряду

последние новости в Украине останні новини в Україні


Верховна Рада України планує відправити програму дій уряду на доопрацювання. За його словами, програма уряду має бути змістовною і наповненою, а не поверхневою та популістичною.

Об этом сообщает Преступная Россия

Народні депутати України налаштовані відправити запропоновану їм до розгляду програму дій уряду на доопрацювання. Про це 2 червня повідомляє УНН з посиланням на слова голови комітету ВР з питань фінансової і податкової політики Данила Гетманцева.

"У Ради є чітка позиція щодо цієї програми: ми будемо відправляти її на доопрацювання. Я не думаю, що є якісь сумніви у цьому, тому рішення буде прийнято у четвер", — заявив Гетманцев.

Він уточнив, що нардепів не влаштовує сама програма. Над нею варто ще попрацювати, оскільки, потрібен план, план з термінами та цілями.

"Якби ви її відкрили, то побачили, що на 9 сторінках є набір певних слоганів, певних гасел, певних ідей, з якими з одного боку важко не погодитися, однак реалізація цих ідей не визначена у цій програмі. Тому ми вважаємо, що над нею варто ще попрацювати. Там потрібен план, план з термінами, цілями. Програма має бути не поверхневою, а глибокою", – пояснив Гетманцев.

Раніше голова Верховної Ради України Дмитро Разумков заявляв, що не бачить підстав для відставки Кабінету міністрів Дениса Шмигаля. Не справили на нього враження й останні скандали, в які потрапили міністерства внутрішніх справ та охорони здоров’я.

Також повідомлялось, що "Слуги народу" на засіданні фракції обговорили питання перестановки в Кабінеті міністрів. Народні обранці визначилися з кандидатами на посади міністрів культури та екології.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/politika/nabir-gasel-getmancev-poyasniv-chomu-deputativ-ne-vlashtovue-programa-diy-uryadu”