Понедельник, 05 Июнь 2017 10:57

Команда Руслана Сольвара долучилась до організації свята Міжнародного дня захисту дітей у селі Борова

У селі Борова на Фастівщині відсвяткували Міжнародний день захисту дітей. Діти демонстрували поважним гостям свої таланти на урочистому концерті: вокалісти виступили з вітальними піснями, а хореографічний колектив «Лілея» та вихованці борівського дитячого садочку відкрили свято вражаючим танком.

 

При підтримці народного депутата України Руслана Сольвара організатори провели декілька безпрограшних конкурсів для дітей. Зокрема, до початку концерту пройшов конкурс на кращий малюнок на асфальті на тему «Мрія кожної дитини» в парку, де проходило свято, ще надовго залишаться зображення, які тішитимуть око. Всі діти, що взяли в ньому участь, отримали від помічників нардепа невеличкі призи. Благодійний фонд Сольвара «Разом у майбутнє» також безкоштовно пригощав дітей морозивом. Для розваги дітлахів команда нардепа привезла з собою аніматора у костюмі двометрової панди. Цей візит викликав справжній фурор: з пандою охоче фотографувалися і діти різного віку, і навіть дорослі.

 

«Діти це наше щастя і майбутнє! Радий, що ми долучилися до організації свята та змогли подарувати малечі незабутні емоції. Багато морозива, двометрова панда і море повітряних кульок що ще потрібно для щастя? З Днем захисту дітей, Борова!» — зазначив Руслан Сольвар.

 

Також народний депутат повідомив, що за його ініціативи для Борової виділено субвенцію на будівництво дитячого майданчика.

 

Нагадаємо, що Міжнародний день захисту дітей щорічно святкується 1 червня. Це свято було засноване в листопаді 1949 року в Парижі рішенням сесії Ради Міжнародної демократичної федерації жінок. П’ятдесят одна країна в 1950-му році відзначила «Міжнародний день захисту дітей», що заклало наріжний камінь для традиції святкування у всьому світі. ООН підтримала цю ініціативу й оголосила захист прав, життя і здоров'я дітей одним з пріоритетних напрямків своєї діяльності.

 

В Україні це свято відзначається з 1998 року. Зазвичай Міжнародний день захисту дітей святкується проведенням конкурсів, концертів, всіляких виставок та пізнавальних заходів.