Четверг, 15 Июнь 2017 10:30

Переможців турніру інтелектуальних ігор з Фастова привітав народний депутат України Руслан Сольвар

У Фастові пройшов фінал інтелектуальної гри «Що? Де? Коли?», у якому перемогла команда з п’яти десятикласників від природничого ліцею-інтернату та НВК №9. Учні перемогли як у командному турнірі, так і в індивідуальному заліку, та отримали невеличкі призи разом з привітаннями від помічників народного депутата України Руслана Сольвара.

 

Нардеп вже неодноразово зазначав, що забезпечення доступної та якісної шкільної освіти є одною з головних функцій сучасної держави. Інвестиції у середню освіту — все одно що інвестиції в людський капітал країни: в той час, коли економічне зростання дедалі більше залежить від високих технологій та навичок, що дозволяють працювати з цими технологіями, важливо мати висококваліфікований персонал, що може як обслуговувати, так і створювати нові механізми виробництва.

 

«Ерудована молодь запорука процвітаючого майбутнього, так що ми не могли залишитися осторонь. Від мого імені дітям вручили подарунки. Вдячний організаторам та учасникам, що небайдужі до нових знань та готові витрачати свій час на саморозвиток», прокоментував Руслан Сольвар на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook.

 

Вчені та практичні психологи рекомендують використовувати ігри для розвитку фізичних, інтелектуальних, емоційних, соціальних та моральних здібностей в дітей та підлітків. Інтелектуальні ігри — такі, як ЧГК — допомагають легко та без особливих напружень підвищити рівень обізнаності учнів.

 

Також необхідно зауважити, що згідно наявної статистики сьогодні основна проблема шкільної системи — це значна нерівність між селом і містом, а також між малими, середніми і великими містами. Що більший населений пункт, то вищим є рівень освіти випускників та кращими — зароблені бали на ЗНО. З огляду на цю проблему надзвичайно важливо підтримувати бажання учнів вчитися та отримувати нові знання, особливо в невеличких містах: адже через десять-двадцять років саме сьогоднішні учні будуть складати основну робочу силу української нації.