Пятница, 10 Июль 2020 03:00

Міністр Кабміну Немчінов поскаржився, що до його родини у Львові приїжджали без масок журналісти з 1+1

Олег Немчінов/Facebook

Об этом сообщает Дедал

Немчінов назвав безвідповідальною поведінку людей, які без масок прийшли до похилої жінки

Олег Немчінов/Facebook


Міністр Кабінету міністрів Олег Немчінов розповів, що до його родини у Львові приїжджали двоє осіб, які представились журналістами програми Гроші з 1+1.

Про це він написав у Facebook.

«Сьогодні до львівської квартири, де живе моя мама, а також де зареєстровані я, моя дружина, мій син — приїхали двоє осіб без масок, які представились журналістами програми Гроші з 1+1. Розпитували мою маму, чи випадково я не попереписував на неї якісь маєтки… Але найбільше моїй мамі сподобалось питання „чи є тут пан Олег“ — у Львові у робочий день, при тому, що в мене в декларації вказана київська квартира і я не у відпустці і не у відрядженні», — зазначив міністр.

Читайте також:
«Вчора в кабінеті Путіна — вже мем в нашому середовищі». Міністр Кабміну Олег Немчінов — про «прослушку», прем’єра, Авакова і Порошенка

Немчінов також назвав безвідповідальною поведінку людей, які без масок під час карантину прийшли до жінки віком 60+ і яка змушена була їм пояснювати про Запорожець, про дачну ділянку, яку родина не обробляє вже 25 років тощо.

Редактор: Дар’я Харченко

Джерело статті: “https://nv.ua/ukr/ukraine/politics/do-nemchinova-u-lviv-prijihali-zhurnalisti-1-1-novini-ukrajini-50099282.html”