Понедельник, 19 Октябрь 2020 03:00

Ірландія повертається до локдауну

 Ресторани і бари в Ірландії працюватимуть на доставку або продаватимуть їжу на винос — Ірландія повертається до локдауну
Ресторани і бари в Ірландії працюватимуть на доставку або продаватимуть їжу на винос


Будуть зачинені деякі магазини, музеї та галереї

Об этом сообщает Москов постскриптум


Ірландія першою з країн Євросоюзу знову запроваджує новий локдаун. Обмеження розраховані щонайменше на шість тижнів. Вони почнуть діяти у ніч на 21 жовтня і триватимуть до 1 грудня, заявив прем’єр-міністр Ірландії Майкл Мартін.


В цей час будуть закриті роздрібні магазини з товарами, які не є предметами першої необхідності, а також музеї, галереї та інші установи культури.


Ресторани і бари зможуть працювати тільки на доставку або продавати їжу на винос. Також на три чверті скоротять кількість поїздок громадського транспорту.


Крім того жителям країни заборонять віддалятися від своїх будинків далі, ніж на п’ять кілометрів. Винятком можуть стати поїздки через життєво важливі сімейні обставини, на роботу або до лікаря. Також будуть заборонені усі вечірки у приватних будинках і прибудинкових територіях та інші події.


При цьому навчання в школах продовжиться. Парки та дитячі майданчики також будуть відкриті. Влада закликає людей працювати з дому, крім тих, хто працює у критично важливих галузях.


Згідно з останніми даними, в країні офіційно підтвердили понад 50,9 тисячі випадків інфікувань Covid-19 і 1852 летальних випадки.


Нагадаємо, також перший міністр Уельсу Марк Дрейкфорд заявив про запровадження урядом Уельсу локдауну у всьому регіоні у зв’язку зі зростанням кількості заражень коронавірусом. Дія карантину почнеться 23 жовтня о 18.00 за місцевим часом і триватиме до 9 листопада.


Раніше Главком повідомляв, що жорсткий локдаун вводять в Уельсі. Обмеження триватимуть 17 днів.


Напередодні президент Зеленський назвав умову, за якої Україна повернеться до жорсткого карантину. Жорсткий карантин в Україні буде введено при захворюваності коронавірусом у понад 9,5 тисяч випадків за добу.


Голова Національної медичної палати, військовий епідеміолог Сергій Кравченко наполягає: жорсткий карантин – єдиний шлях до зменшення кількості хворих на Covid-19 та спосіб контролювати ситуацію з епідемією.В інтерв’ю «Главкому» Кравченко зазначив, що влада замість запобігання і зупинення ланцюга поширення епідемії, натомість зосередилася на способах лікування.


Від початку пандемії Covid-19 у всьому світі зафіксовано 40 млн 348 тис. 737 випадків зараження коронавірусом, за минулу добу виявлено 448 тис. 822 зараження.


В Україні за минулу добу, 19 жовтня, коронавірусне захворювання підтвердили у 5 469 людей. Також відомо, що вчора 3 044 пацієнтів одужали, а 113 — померли від ускладнень.


Джерело: Українська служба DWДжерело статті: “https://glavcom.ua/news/irlandiya-povertajetsya-do-lokdaunu-712384.html”