Вторник, 01 Декабрь 2020 02:00

Їм навіть "свої" люди не потрібні: Росія зриває переговори в ТКГ про обмін полоненими

последние новости в Украине останні новини в Україні


Росія заявила, що обмін полоненими до Нового року не відбудеться. Вона не подає свої списки на обмін та ігнорує український список. Але, проблема полягає і в тому, що з серпня Росія блокує всі гуманітарні питання на засіданнях Тристоронньої контактної групи (ТКГ) і шантажує Україну, вимагаючи затвердити "дорожню карту" бойовиків.

Об этом сообщает База компромата

Україна на переговорах в ТКГ пропонувала провести обмін полоненими до 24 грудня цього року. Про це повідомляє LIGA.net у вівторок, 1 грудня.

"Ми подали на обмін список з 11 прізвищ. І ми просили, щоб вони дали аналогічний список нам. Хоча б для обміну списками. Але мені очевидно, що вони навіть цього робити не хочуть", — сказав глава делегації в ТКГ Леонід Кравчук.

Після цього обміну людьми, списки яких були повністю готові, Кравчук пропонував діяти далі за принципом "всіх на всіх". Але, будь-які варіанти Росія відкидає.

Раніше глава української делегації в ТКГ Леонід Кравчук назвав дату оголошення амністії для учасників війни на Донбасі. Також ASPI news повідомляло, що Кравчук розповів, чи буде прописаний "особливий статус" Донбасу в Конституції України.Джерело статті: “https://aspi.com.ua/news/suspilstvo/im-navit-svoi-lyudi-ne-potribni-rosiya-zrivae-peregovori-v-tkg-pro-obmin-polonenimi”