Вторник, 12 Январь 2021 02:00

"Моя голубко, та за ці гроші я сама відповім на дзвінки, зроблю собі чай": Сумська розповіла про своїх помічниць

Приготування їжі для себе та чоловіка актриса принципово не довіряє нікому.

Українська актриса Ольга Сумська повідомила, що не готова платити $500 (приблизно 14 тис. грн) асистентці, яка допомагатиме їй носити сумку, заварювати чай і відповідати на телефонні дзвінки. Про це вона розповіла в інтерв’ю, яке вийшло 9 січня на YouTube-каналі української співачки Ольги Горбачової, повідомляють

"Підійшла до мене недавно дівчина: "Візьміть мене на роботу". "Яку ти зарплату хочеш?" – "$500 мене влаштує". "Моя голубко, та за ці гроші я сама відповім на дзвінки, зроблю собі чай і буду носити сумочку, вибачте мені", – заявила актриса.

Об этом сообщает Компромат

Сумська зізналася, що також не користується послугами помічниці в господарстві, яка б готувала замість неї. "Я кайфую від стану домогосподарки, яка варить борщ для своїх близьких. І нічого героїчного в цьому немає. І як би я якусь помічницю підпустила? Вона ж зробить, що [чоловік Віталій] Борисюк їсти не буде! Навіщо мені це треба? Тому нікого не підпускаю. Так, у мене зараз є помічниці, вони хоча б прибирають нашу квартиру", – розповіла Сумська.Джерело статті: “https://patrioty.org.ua/society/moia-holubko-ta-za-tsi-hroshi-ia-sama-vidpovim-na-dzvinky-zrobliu-sobi-chai-sumska-rozpovila-pro-svoikh-pomichnyts-360146.html”