Среда, 08 Ноябрь 2017 14:04

На замовлення Пашинського намагаються заарештувати американського бізнесмена

Національна поліція намагається взяти під варту власника Житомирської кондфабрики на замовлення Авакова і Пашинського.

У середу, 8 листопада, співробітники Нацполіції провели незаконний обшук у американського інвестора Ігоря Бойка, власника Житомирської кондитерської фабрики.

Наразі його намагаються заарештувати на замовлення народного депутата від "Народного фронту" Сергія Пашинського.

Ігор Бойко бореться за свою законну власність – Житомирську кондитерську фабрику, яку захоплено людьми нардепа Пашинського та глави МВС Арсена Авакова з метою змусити законного власника фабрики продати своє майно корпорації "Рошен".

На Бойка відкрито кримінальну справу, і поліцейські намагаються взяти його під варту. Незаконність дій поліції доводить той факт, що Ігоря Бойка визнано судом потерпілим у всіх кримінальних справах, пов’язаних з кондитерською фабрикою.

Раніше повідомлялося про фальсифікацію Генеральною прокуратурою та Нацполіцією на замовлення депутата-рейдера Сергія Пашинського кримінальної справи проти власника Житомирської кондфабрики.

Сам Ігор Бойко неодноразово намагався привернути увагу громадськості до рейдерського захоплення його підприємства за вказівкою міністра внутрішніх справ Арсена Авакова і народного депутата України від фракції "Народний фронт" Сергія Пашинського.

Нагадаємо, рішенням Печерського районного суду було визнано повну бездіяльність ГПУ та Нацполіції в розслідуванні бандитського захоплення фабрики здійсненого організованою групою на чолі з депутатом Пашинським.

Окрім того, Бойко подав позов проти України до Міжнародного арбітражного суду в Гаазі та вимагає від Української держави компенсувати вартість кондитерської фабрики, яка фактично була експропрійована державними органами.