Четверг, 11 Апрель 2019 03:00

Новий ангіограф обслуговуватиме близько 1 тис. пацієнтів на рік

Новий ангіограф обслуговуватиме близько 1 тис. пацієнтів на рік

У Житомирській обласній лікарні ім. О.Ф. Гербачевського на фінішній прямій будівельні роботи у приміщенні, де встановлять ангіограф. Об этом сообщает nbn.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це розповів головний лікар обласної лікарні Богдан Леськів.


«Зараз у приміщенні влаштовують підвісні металеві бруси – це найскладніша робота, яка залишилася. Після завершення усіх робіт ми почнемо встановлювати ангіограф. Далі персонал навчатимуть ним користуватися», – розповів Богдан Леськів.


За його словами, завдяки ангіографу у рік зможуть обслуговувати близько 1 тис. пацієнтів за різними напрямками.


«Ми ставимо орієнтир, щоб через ангіограф проходили близько 1 тис. пацієнтів на рік по різних напрямках: по хворобі серця, нирок, судин головного мозку, жіночої сфери. Така кількість пацієнтів для ангіографа – це багато. Ми будемо не тільки лікувати пацієнтів, яких доставили уже із проблемою, а й будемо проводити планову кардіологію – стентування судин», – додав Богдан Леськів.


Довідково. Ангіограф – це унікальна рентгенівська система, яка дає можливість лікарям оперативно розпізнавати та реагувати на зміни в судинах та тканинах організму людини. Його придбали за допомогою системи публічних закупівель за 25,3 млн₴


Джерело статті: “https://zt.20minut.ua/Zdorovya/noviy-angiograf-obslugovuvatime-blizko-1-tis-patsientiv-na-rik-10834501.html”