Среда, 17 Апрель 2019 03:00

Палає частина цивілізації, – Святослав Вакарчук про пожежу в Нотр-Дамі

Пожежа в Нотр-Дамі: реакція Святослава Вакарчука

Весь світ в розпачі: знаменитий Собор Паризької Богоматері, що є однією з найвеличніших споруд Парижа, спалахнув через ремонтні роботи. І хоч вогонь вже встигли ліквідувати, люди засипають мережу щемливими дописами. Серед них – лідер гурту "Океан Ельзи" Святослав Вакарчук. Об этом сообщает stinain.in.ua со ссылкой на СМИ.

На сторінці у соціальній мережі Twitter знаменитий українець прокоментував пожежу в Нотр-Дамі. Святослав Вакарчук зізнався, що у Парижі горить не просто будівля та історична пам’ятка. Собор Паризької Богоматері давно став символом Франції, його візитною карткою та частинкою суспільства.

Палає частина цивілізації, не просто пам’ятка культури, архітектури. Люди, бережіть один одного, мир і собори, "собори своїх душ",
– написав Святослав Вакарчук.

Окрім цього, лідер гурту "Океан Ельзи" звернувся до французів зі словами підтримки. Святослав Вакарчук сподівається, що Собор Паризької Богоматері зуміють відновити.

"Дуже боляче бачити символ європейської культури у вогні... Я сподіваюся, що відновлення Нотр-Даму можливе... Всі мої молитви і підтримка з французьким народом і всіма католиками", – додав він.

Палає частина цивілізації,не просто пам’ятка культури, архітектури. Люди, бережіть один одного,мир і собори, "собори своїх душ" #NotreDame

— Океан Ельзи (@okeanelzy) 15 квітня 2019 р.

It’s so painful to see the symbol of European culture aflame... I hope #NotreDameCathedral recovery is possible...I send all my prayers and support to the French people and to all Catholics.

— Sviatoslav Vakarchuk (@s_vakarchuk) 16 квітня 2019 р.

Що відомо про пожежу у Соборі Паризької Богоматері: дивіться відео


Джерело статті: “http://24tv.ua/lifestyle/palaye_chastina_tsivilizatsiyi__svyatoslav_vakarchuk_pro_pozhezhu_v_notr_dami_n1141451”