Четверг, 18 Апрель 2019 03:00

На Прикарпатті відбувся єдиний стрілецький день


Як повідомляє прес-служба Повітряного командування "Захід", днями, на одному з полігонів Прикарпаття відбулися одноденні перевірочні збори з резервістами оперативного резерву №1.

Захід відбувся під керівництвом керівного складу Івано-Франківської бригади тактичної авіації ПвК "Захід" та командування Івано-Франківського ОВК. Об этом сообщает ukr-vector.in.ua со ссылкой на СМИ.

Зауважимо, що такі збори відбуваються вперше і проходять вони у форматі "Єдиного стрілецького дня".
Розпочалися збори зі співбесіди щодо уточнення облікових даних та роз’яснення переваг служби у військовому резерві. Згодом досвідчені фахівці провели заняття, під час яких кожен з учасників здобув практичні навички з вогневої, тактичної, медичної підготовки та виконав стрільби з автомата АК-74.

За підсумками зборів кращі резервісти та військовозобов’язані були заохочені грамотами командира Івано-Франківської бригади тактичної авіації, а також військового комісара.

Після інтенсивних занять учасники зборів мали можливість оцінити якість харчування військовослужбовців у їдальні військової частини.

Слід зазначити, що велика кількість охочих резервістів зголосилися щорічно приймати участь у подібних заходах, декілька ж з них, вже підписали контракт на проходження служби в резерві бригади.


Джерело статті: “https://galinfo.com.ua/news/na_prykarpatti_vidbuvsya_iedynyy_striletskyy_den_313560.html”