Пятница, 19 Апрель 2019 03:00

Порошенко різко скоротив розрив із Зеленським, – соціологія КМІС


У Київському міжнародному інституті соціології підтвердили достовірність даних соціологічного опитування, опублікованого в телеефірі. Об этом сообщает agronmc.in.ua со ссылкой на СМИ.

Про це журналістів “Еспресо” повідомила соціолог КМІС Тетяна Пісківська, яка зазначила, що дані з’явилися в загальному доступі до їхньої офіційної публікації.

Виходячи з них, розрив між кандидатами в президенти Петром Порошенком і Володимиром Зеленським скоротився до 38,1-61,9%, що складає приблизно 23%. Це удвічі менше, аніж тиждень тому.

“Це дійсно наші дані, у нас дуже багато проектів ідуть паралельно, і якщо замовник не хоче публікувати ці дані, то, відповідно, ми їх і не публікуємо. Просто їх хтось “злив” раніше в Інтернет. Ми збираємося представити прес-реліз”, – пояснила Пісківська.

Перед цим кандидат у президенти України Петро Порошенко, посилаючись на дані КМІС, заявив, що стрімко скорочує відставання від опонента Володимира Зеленського.

Раніше повідомлялось, що розрив між Володимиром Зеленським та Петром Порошенком у другому турі становить понад 46%. Зокрема, за Володимира Зеленського планували віддати свій голос 72,2% опитаних, а за чинного президента Петра Порошенка – 25,4% опитаних.

Інфографіка – Visuals


Джерело статті: “http://gk-press.if.ua/poroshenko-rizko-skorotyv-rozryv-iz-zelenskym-sotsiologiya-kmis/”