Пятница, 19 Апрель 2019 03:00

"Путін розраховує на президента-новачка, якого легко переграє", - Порошенко


Президент України Петро Порошенко заявив, що президент Російської Федерації Володимир Путін розраховує на новачка на посаді президента України

Про це чинний президент України заявив у відеозверненні 18 квітня, передає Еспресо.TV Об этом сообщает zorro-press.in.ua со ссылкой на СМИ.

"Вже зараз Путін розраховує на слабкого, непідготовленого, некомпетентного новачка на посаді президента України, якого легко переграє і на безпековому, і на дипломатичному, і на політичному фронтах. Україні потрібен лідер, який здатен протистояти Путіну і зривати його хижі плани щодо нашої країни", — сказав президент.

Порошенко заявив, що Україні потрібен верховний головнокомандувач, спроможний організувати сильну армію, міцну оборону і на цій основі досягти миру.

"Україні потрібен керівник зовнішньої політичної сфери, зрозумілий світовим лідерам, який говорить з ними однією мовою і який розбирається в хитросплетіннях світової дипломатії. Україні потрібен президент, який забезпечить незворотність європейського і євроатлантичного курсу", — сказав він.

Президент зазначив, що поважає вибір тих, хто підтримав його опонента.

"Цей вибір свідчить про те, що у суспільстві є потужний запит на оновлення всієї політичної еліти і його не можна ігнорувати", — сказав він.

Порошенко нагадав, що восени 2019 року будуть парламентські вибори і вони дають реальну можливість перемагати, формувати коаліцію, заходити у уряд та всіх необхідних змін.

Він додав, що саме так можна розпочати свій реальний шлях у політику, але, за його словами, це дуже ризиковано експерементувати з посадою президента та верховного головнокомандувача.

"Це ж не жарт. Йдеться про безпеки країни та безпеку кожного з нас", — підсумував Порошенко.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/04/18/quotputin_rozrakhovuye_na_prezydenta_novachka_yakogo_legko_peregrayequot_poroshenko”