Главная>>Новости>>Благодійний фонд Руслана Сольвара пропонує жителям Фастівщини та Сквірщини скористатися послугами безкоштовних автобусів
Четверг, 18 Май 2017 10:18

Благодійний фонд Руслана Сольвара пропонує жителям Фастівщини та Сквірщини скористатися послугами безкоштовних автобусів

Благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» кожен день забезпечує роботу безкоштовних автобусів, що розвозять жителів 91-ого округу на Києвщині в різні населені пункти. Скористуватися послугами на проїзд можуть всі мешканці сіл та селищ району, котрі мають право на безкоштовний проїзд.

 

За ініціативою народного депутата України Руслана Сольвара проект працює з самого 2014-ого року. Розпочалося все з одного-єдиного маршруту Фастів-Київ, але вже через рік їх кількість збільшилася вдесятеро. Зараз автобуси ходять ще й до таких населених пунктів, як Оленівка, Томашівка, Федорівка і т.д. — і в благодійному фонді «Разом у майбутнє» на цьому не збираються зупинятися. Повний список та розклад рейсів можна подивитися на офіційному сайті народного депутата.

 

Всього по всій Фастівщіні та Сквирщині сучасні автобуси їздять майже півсотнею різних маршрутів. В проекті «Безкоштовний автобус» дуже серйозно ставляться до безпеки своїх пасажирів: обов’язково проводяться планові техобстеження та заміна тих запчастин, що вже зносились. Також у всіх автобусів наявні паспорти, узгоджені з районною владою, органами ДАІ та Укртрансінспекцією.

 

Нагадаємо, що безкоштовним проїздом можуть скористуватися такі пільгові категорії населення: учасники бойових дій та особи, прирівняні до них, інваліди, військовослужбовці АТО та члени їхніх родин, ветерани праці, особи, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, пенсіонери. Крім того, безкоштовний проїзд розповсюджується також на соціальних працівників та працівників селищних рад.