Главная>>Новости>>Команда народного депутата України Руслана Сольвара привітала Чабани з Днем селища
Вторник, 06 Июнь 2017 10:51

Команда народного депутата України Руслана Сольвара привітала Чабани з Днем селища

Чабани, селище міського типу на Київщині, відсвяткували день свого заснування. Український драматичний театр «Корифеї» спільно з Центром культури та дозвілля Чабанів та за підтримки міського голови влаштували для жителів справжнє свято з ярмарком, слободою народних майстрів України та вечірнім концертом.

 

На урочисту частину свята завітали й помічники народного депутата України Руслана Сольвара: адже Чабани входять в його виборчий округ.

 

«Дорогі друзі! Від народного депутата України Руслана Сольвара щиро вітаємо вас із Святою Трійцею. Бажаємо щастя, благополуччя, миру вашим родинам та Божого благословення усім вам. І, звичайно, вітаємо з прекрасним святом Днем Народження рідних Чабанів. Бажаємо селищу добробуту і процвітання. Дякую організаторам за чудове свято!» привітала чабанівців помічниця нардепа.

 

До того ж благодійний фонд Руслана Сольвара «Разом у майбутнє» долучився до організації дитячої програми на святкуванні Дня Чабан. Аніматор в костюмі двометрової панди радував малечу обіймами і роздавав дітям повітряні кульки. Панда привернула увагу не тільки дітлахів, але й дорослих всі гості свята охоче з нею фотографувалися.

 

Також в честь свята пройшов перший всеукраїнський еко— та етно-фестиваль «Green Фест». Організатори об’явили офіційним слоганом фестивалю вислів «Посміхнись світу і світ посміхнеться тобі!» В рамках «Green Фест» діяло безліч майстер-класів, народна кухня, виставки і арт-фотозони, а на сцені фестивалю з самого відкриття і до урочистого концерту виступали фольклорно-етнографічні музикальні групи.