Главная>>Новости>>Про "план Маршалла" для України.
Вторник, 07 Ноябрь 2017 14:26

Про "план Маршалла" для України.

Не люблю, коли дурять українців!

Про "план Маршалла" для України. З усією повагою до братньої, але маленької Литви, яка його ініціювала, але справжній "план Маршалла" не можливий без США. Ви всерйоз сподіваєтеся, що Трамп погодиться безповоротно надати на розвиток України 50-100 мільярдів доларів?! Трамп, який вийшов з Паризької кліматичної угоди; який скасував торгову угоду з сусідньою Мексикою; який скасовує медичну програму для власних бідних американців. Швидше на Марсі яблуні зацвітуть!

Ви чекаєте "плану Маршалла" від Євросоюзу? Того Євросоюзу, який погоджується надавати нам кредити лише в обмін на нашу сировину - необроблений ліс і металобрухт; який через високі мита витискає нашу готову продукцію із свого ринку.

Не буде ніякого "плану Маршалла" для України від Євросоюзу чи США! Не тіште себе ілюзіями, щоб потім гірко не розчаровуватися.

Тому у нас має бути один план - відновлення вітчизняної економіки власними силами! Ставка на національного виробника, здешевлення кредитів, енергомодернізація, боротьба за нові ринки і підтримка експортерів, модернізація виробничих потужностей, індустріалізація, відновлення тваринництва на селі, створення нових робочих місць для українців і радикальне збільшення доходів громадян. Оце і є найпотрібніший план для України, який пропонує наша команда!

Головне завдання держави – безпека власних громадян. Терористи хочуть посіяти хаос і паніку серед українців. Держава має жорстко реагувати.

Тому наша фракція вимагає створити у парламенті Тимчасову слідчу комісію по розслідуванню терористичних актів і резонансних убивств.

Крім того, парламент має почути нас і ухвалити законопроект про подолання рейдерства. Щоб у селян не забирали землю, підробляючи підписи.

Також вимагаю невідкладно розглянути наш з Ігор Мосійчук законопроект про посилення покарання за кермування у нетверезому стані.

Безпека українців – понад усе!