Главная>>Разное>>ВІННИЦЯ: Постраждалим від вибухів боєприпасів вручили нові паспорти
Понедельник, 30 Ноябрь -0001 00:00

ВІННИЦЯ: Постраждалим від вибухів боєприпасів вручили нові паспорти

Не тільки майно втратили у знищеному снарядом будинку 69-річна Ніна та 76-річний Григорій Ковальчу­ки із села Павлівка Калинівського району. У вогні згорі­ли документи, грошові заощадження, меблі, домашнє майно. Пенсіонери кажуть, три дні диміло на згарищі їхньої хати, все згоріло, тільки попіл залишився. Об этом сообщает rusberkut.in.ua со ссылкой на СМИ.

Спочатку планува­ли звести з нуля буди­нок, — розповів «Голо­су України» сільський голова Павлівки Віктор Кособуцький. — Але зима не за горами. Ко­місія з ліквідації наслід­ків надзвичайної події ухвалила рішення його придбати. Якраз на ву­лиці, де проживали Ко­вальчуки, продають гарну хату. Пенсіонери погодилися на її прид­бання. Нині вирішуєть­ся питання про виді­лення державою кош­тів.

Тим часом Ковальчу­кам уже купили побуто­ву техніку. Її передав народний депутат Олек­сій Порошенко, який побував у постраждалих. Їм також відновили документи.

— Днями Ковальчу­кам вручили нові пас­порти, — продовжує Віктор Кособуцький. — Причому нового зразка, пластикові, у вигляді ідентифакаційної картки. Вони стали першими серед пенсіо­нерів нашого села, хто має такі.

Документи отримали з рук заступника голо­ви Вінницької облдер­жадміністрації Олек­сандра Крученюка. Під час вру­чення були присутні заступник голови Калинівської РДА Юрій Слабчук та керівник обласного управління Державної міграційної служби Борис Нали­вайко. У відповідь на запитан ня постраждалих, чи насправді дер­жава дасть грошей на будинок, Олександр Крученюк відповів, що влада допоможе не тільки з придбанням хати, а й з речами, не­обхідними для прожи­вання. «Зимуватимете у новому будинку», — за­певнив посадовець.

Віктор СКРИПНИК

 

Джерело: газета «Голос України»