Вы находитесь здесь:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар підтримав молодих адвокатів
Руслан Сольвар підтримав молодих адвокатів

12

Апр 2017

Руслан Сольвар підтримав молодих адвокатів Избранное

В Сольвар Руслан Николаевич

Сьогодні для того, щоб отримати свідоцтво адвоката молодий фахівець має сплатити близько 29 тисяч гривень. Розмір оплати встановлюється органами адвокатського самоврядування і залежить від конкретної області. З 1 січня ця сума становитиме 31 тисячу гривень. А у випадку, якщо мінімальна заробітна плата стане 3200 гривен, сума зросте до 64 тисяч гривен.
Така вартість отримання свідоцтва для більшості молодих спеціалістів є не реальною для сплати. Це створює дискримінацію за майновою ознакою серед молодих фахівців, які прагнуть стати адвокатами.
Для усунення існуючої несправедливості, я, разом з колегами, зареєстрував Проект Закону «Про внесення змін до Закону України "Про адвокатуру та адвокатську діяльність" щодо створення рівних можливостей для отримання свідоцтва про право на заняття адвокатською діяльністю та недопущення дискримінації особи за майновою ознакою» № 5359.

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.