Вы находитесь здесь:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Марина Порошенко та Руслан Сольвар відвідали дитячий будинок
Марина Порошенко та Руслан Сольвар відвідали дитячий будинок

12

Апр 2017

Марина Порошенко та Руслан Сольвар відвідали дитячий будинок Избранное

В Сольвар Руслан Николаевич

Подружжя Володимира та Діани Родікових переїхали з Макіївки Донецької області ще 14 червня. Саме тоді, коли там почалися активні бойові дії. Основне завдання, яке стояло перед родиною, - це забезпечення спокою для 10х дітей! 5 своїх та 5 усиновлених. Сподівання, що бойові дії будуть тимчасовими не виправдалися, тому головна сім’ї Володимир Родіков прийняв доленосне рішення – зібрати речі та покинути небезпечне місце. Його дружина Діана згадує, що проукраїнська позиція їхнім оточенням сприймалася несхвально.

А от старша 16-ти річна донька Олександра за рідною домівкою сумує, однак розуміє – дороги назад немає. Наразі, Київщина прийняла на свої землі 40 тисяч біженців. І це лише за офіційними даними, - каже очільник Київської області Володимир Шандра. Але будинок сімейного типу побудував для них Голова правління громадської організації «Новий початок» Олександр Тигов. Робити таку благочинність для нього не вперше. Раніше він подарував такий самий будинок сім’ї Чоботарьових з Краснодону.

 А от забезпечити новосельців усім необхідним взявся народний депутат від 91-го округу Руслан Сольвар. Сім’я Родікових забезпечена необхідними предметами побуту, засобами особистої гігієни та іншим. Допомагає багатодітним сім’ям нардеп не вперше. Рік тому багатодітна сім’я зі Сквирщини отримала у подарунок від Руслана Сольвара будинок.

Відвідала захід й перша леді країни, багатодітна мати Марина Порошенко. Вона каже: допомогати один одному в такий важкий час не тільки потрібно, але й необхідно.

Мирослава Столяр

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.