Вы находитесь здесь:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар: біографія
Руслан Сольвар: біографія

25

Апр 2017

Руслан Сольвар: біографія Избранное

В Сольвар Руслан Николаевич

Руслан Сольвар народився 12 травня 1971 року в смт. Піщанка Вінницької області, в родині юриста і вчительки школи для глухонімих дітей.

 

У 1988 році закінчив Піщанську середню школу № 1, а в 1989 році Вінницьке професійно-технічне училище № 7 за спеціальністю «Газоелектрозварювання». У 1993 році закінчив Донецьке вище вiйськово-полiтичне училище інженерних військ та військ зв'язку за спеціальністю «вiйськово-соцiальний педагог». У 1999 році здобув повну вищу освіту в Київському національному економічному університеті за спеціальністю «Фінанси та кредит».

 

Працювати Руслан Сольвар почав у 1993 році, коли отримав посаду інженера відділу матеріально-технічного забезпечення Центру біотехнічних систем «Сонар» при Національній академії наук України. Там він пропрацював до 1995 року. У 1997 — нове досягнення: Сольвар став провіднім фахівецем відділу маркетингу Управління державних ресурсів, балансів та постачань продуктів тваринництва і сировини «Укрдержресурссировина».

 

У 1998–1999 роках займав посаду директора ПП «Укрторгконтракт-С». З 1999 по 2012 роки працював на посаді комерційного директора ТОВ «Укрзернотранс-К» в місті Києві.

 

28 жовтня 2012 року обраний народним депутатом України від 91-го мажоритарного округу (Київська область) від партії «Удар». На позачергових парламентських виборах 26 жовтня 2014 року переобраний народним депутатом від партії «Блок Петра Порошенка». Перший заступник голови Комітету Верхової Ради з питань транспорту і зв'язку. З червня 2015 — координатор Міжфракційного депутатського об'єднання «Депутатське об'єднання з реформування податкового, митного та земельного законодавств України».

Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.