Вы находитесь здесь:Главная>>Блоги>>Сольвар Руслан Николаевич>>Руслан Сольвар допомагає погорільцям з Фастова
Руслан Сольвар допомагає погорільцям з Фастова

30

Май 2017

Руслан Сольвар допомагає погорільцям з Фастова Избранное

В Сольвар Руслан Николаевич

Для мешканців горілого будинку в Фастові привезли машину шиферу для ремонту покрівлі. Народний депутат України Руслан Сольвар особисто приїхав на зустріч з постраждалими та привіз їм цілу вантажівку з шифером.

 

Приватний будинок у самому центрі Фастова загорівся в квітні. Підчас пожежі повністю згоріла крівля будинку, закоптились стіни підлога та віконні рами, сильно постраждали особисті речі власників двох квартир на верхньому поверсі. Крім того, люди у буквальному сенсі залишилися без даху над головою.

 

«Ніхто не застрахований від непередбачуваного лиха. Я не міг обійти осторонь проблему цих людей, тому привезли їм шифер для нової покрівлі. Сподіваюсь реконструкцію даху розпочнеться якнайшвидше», наголосив Руслан Сольвар.

 

Нагадаємо, що Державна служба України з надзвичайних ситуацій повідомляє про збільшення пожеж у 2017 році на 2,4% порівняно з минулим роком. Кількість загиблих зросла на 1%, а кількість постраждалих аж на 30%, причому серед них багато дітей та підлітків до 18 років. Також зросли матеріальні збитки від пожеж: як прямі, так і побічні.

Другие материалы в этой категории: « Руслан Сольвар: біографія
Рубрика "БЛОГИ" является площадкой свободной журналистики и не модерируется редакцией. Пользователи самостоятельно загружают свои материалы на сайт. Редакция не разделяет позицию блогеров и не отвечает за достоверность изложенных ими фактов.