Среда, 09 Сентябрь 2020 03:00

З Днем міста, дорогі вінничани! (Пресслужба Олега Мейдича)


  • 20 хвилин (Вінниця)
З Днем міста, дорогі вінничани! (Пресслужба Олега Мейдича)

Місто, в якому живеш та працюєш, завжди займає особливе місце у серці. Вінниця – рідний дім для мене та моєї родини. Цими вулицями ходять ті, кого я люблю, тут ростуть і навчаються мої діти, живуть мої батьки, тут мої друзі, колеги.

Об этом сообщает Компромат

Від проспекту Коцюбинського до мікрорайону Вишенька, від Тяжилова до Соборної, від Старого міста до Київської — всюди панує особлива, “вінницька” атмосфера, створена містянами. Привітність, доброзичливість, усміхненість – три риси, якими одразу “заряджається” від місцевих кожен гість Вінниці.

Це місто має чудовий, однак поки до кінця не розкритий потенціал. Тут є чудова річка, гарні парки, унікальні пам’ятки архітектури для приваблення туристів. Тут живуть освічені, працелюбні, підприємливі громадяни, яким треба лише створити умови для підвищення ділової активності. Тут стільки талантів, що для бурхливого розвитку культури, мистецтв та спорту потрібні лише інвестиційний поштовх та грамотний менеджмент.

Вірю у наше чудове місто та його неймовірних мешканців. Усі разом ми зможемо зробити Вінницю ще краще. З Днем народження, улюблене місто! З Днем міста, дорогі вінничани!

З повагою, народний депутат України від ВО “Батьківщина” Олег Мейдич


Джерело статті: “https://vn.20minut.ua/Podii/z-dnem-mista-dorogi-vinnichani-pressluzhba-olega-meydicha-11129190.html”