Пятница, 03 Ноябрь 2017 09:51

За сприяння Руслана Сольвара більше півсотні сіл отримають дитячі та спортивні майданчики

На початку серпня цього року громада з села Мар’янівка Макарівського району попросили народного депутата України Руслана Сольвара допомогти встановити у їхньому селі спортивний майданчик. Зробили це у досить оригінальний спосіб, знявши відеозвернення.  Тоді ж депутат отримав і аналогічне офіційне звернення від громади села, під яким підписалися майже чотири сотні місцевих жителів.

«Настав час відзвітувати – спортивний майданчик у Мар’янівці буде уже до кінця цього року!», - поділився гарною новиною Руслан Сольвар.

Крім Мар’янівки, спортивні майданчики за підтримки народного депутата Руслана Сольвара планують встановити ще у кількох десятках населених пунктів на Київщині. У селах: Вільне, Андріївка, Липівка, Ніжиловичі, Мотижин, Великий Карашин, Маковище, Королівка, Забуяння, Колонщина, Бишів Макарівського району, у селищі Макарів, селах Малополовецьке, Оленівка, Дмитрівка, Борова, Мала Снітинка, Пришивальня, Великі Гуляки, Волиця, Томашівка, Триліси, Скригалівка, Кожанка, Велика Снітинка, Веприк Фастівського району, Великі Єрчики Сквирського району.

Також найближчим часом сучасні та мультифункціональні майданчики для дітей з’являться у Макарові, селах Ясногородка, Соснівка, Фасова, Вільне, Лишня, Комарівка, Чорногородка, Ситняки, Козичанка Макарівського району, Борова, Яхни, Кожанка, Червоне Фастівського району, Дулицьке, Красноліси, Малі Єрчики, Малі Лисовці, Миньківці, Селезенівка, Чубинці, Таборів, Пустоварівка, Безпечне, Цапіївка Сквирського району.

«На жаль, у бюджетах сільських рад поки немає достатньо коштів, аби за власний рахунок купувати ігрові та спортивні конструкції. Тому докладаю усіх зусиль, аби отримати для цих цілей субвенцію із державного бюджету. І результат є – усе більше сіл мого 91-го округу радіють новим дитячим і спортивним майданчикам!», - зазначає депутат Руслан Сольвар.

Аби отримати майданчик, громаді потрібно подати офіційне звернення до народного депутата Руслана Сольвара. Він у свою чергу посприяє виділенню коштів з державного бюджету задля встановлення майданчика у населеному пункті.