Пятница, 09 Апрель 2021 03:00

Посли G7 нагадали Шмигалю про умови програми МВФ та макрофіну ЄС

Посли країн Групи семи провели зустріч із прем’єр-міністром України Денисом Шмигалем і наголосили на важливості виконання умов програми МВФ та макрофінансової допомоги ЄС. Як повідомляє "Європейська правда", про це йдеться у заяві послів у Twitter, передає .

G7
Фото: Facebook

"Учора посли G7 зустрілися з прем’єр-міністром Денисом Шмигалем для обговорення широкого кола питань. Вони підтвердили свою підтримку зусиль України з втілення реформ і наголосили на важливості виконання умов програми stand-by МВФ та макрофінансової допомоги ЄС", — йдеться у заяві.

"Посли G7 визнали щоденні виклики боротьби з COVID-19. Вони обговорили хід реформ і важливість ефективного управління у військово-промисловому комплексі й інших галузях економіки України. Вони також заохотили Україну робити подальший внесок у глобальні зусилля з протидії зміні клімату", — зазначається у заяві.

G7 Ambassadors met PM yesterday for a wide-ranging discussion. They reaffirmed support for ????????’s reform efforts and the importance of meeting the agreed conditions for the IMF stand-by arrangement & EU Macro-Financial Assistance 1/2

— G7AmbReformUA (@G7AmbReformUA)

Раніше в уряді заявляли, що вважають принциповим для себе поновлення співпраці з МВФ до середини року, адже в протилежному випадку Україна втрачає другий транш макрофінансової допомоги ЄС на суму 600 млн євро.

Як відомо, Україна та ЄС 23 липня 2020 року офіційно схвалили домовленість про макрофінансову допомогу — кредит на суму 1,2 млрд євро.

Половину коштів Брюссель погодився перерахувати без додаткових умов і Україна отримала їх вже у грудні 2020 року. Для отримання наступних 600 млн Україна має провести низку реформ.

Як повідомляв "СтопКор" раніше, президент прибув з візитом до Туреччини.

Читати також:
Річниця Смоленської катастрофи: у Варшаві відбулися сутички
Поділитись


Джерело статті: “https://stopcor.org/posly-g7-nagadaly-shmygalyu-pro-umovy-programy-mvf-ta-makrofinu-yes/”