Среда, 28 Ноябрь 2018 02:00

У Солом’янській РДА відбулась нарада щодо відповідності голови ОСН Жулян Надії Овчарук займаній посаді

Голова Солом’янської районної в місті Києві державної адміністрації Максим Шкуро провів позапланову нараду за участі представників громадськості Жулян  щодо відповідності голови ОСН мікрорайону Надії Овчарук займаній посаді.

Нагадаємо, що проти Надії Овчарук за привласнення нею 11 ділянок землі, які перебувають у приватній власності незнайомих їй осіб наразі  відкрито кримінальне провадження №№12018100090010968 за ч.4 ст.190 и ч.2 ст. 358 КК України — «шахрайство» і «підробка документів».  

Під час засідання ініціативна група жулянців висловила обурення з приводу участі Надії Овчарук в незаконних оборудках із землею, а також вказала на інші факти злочинів, скоєних Головою ОСН під час її перебування на посаді. Зокрема на пошкодження та розкрадання нею майна громади, продаж земельних ділянок померлих осіб, створення штучних перешкод в діяльності підприємців,  залякування місцевих та низку корупційних зловживань тощо.

Окрім того, громадяни довели до відома голови Солом’янської РДА, що Надія Овчарук повністю ігнорує виконання покладених на неї службових зобов’язань, що фактично унеможливлює належне функціонування ОСН.

Як зазначили активісти, по результатам роботи ОСН за 2017 рік взагалі не скликалась та не проводилась звітна конференція, немає ніяких відомостей і про проведення щоквартальних  зборів членів ОСН та прийняті ними рішення, не надаються відповіді на офіційні звернення та ін. Все це містить ознаки систематичного порушення Надією Овчарук вимог статутних документів  та чинного законодавства.

За твердженнями людей, сьогодні ОСН Жулян з органу, покликаного сприяти та допомагати мешканцям, перетворився у злочинний механізм збагачення його голови – Овчарук.

Мешканці селища звернулись до Максима Шкуро з проханням втрутитись у ситуацію — надати відповідну оцінку діям Овчарук з врахуванням наявної недовіри громади та вжити невідкладних заходів по наведенню ладу в управлінні органом самоорганізації населення «Комітет мікрорайону «Жуляни».

В свою чергу, Голова Солом’янської районної державної адміністрації пообіцяв  взяти питання діяльності Голови ОСН Овчарук під особистий контроль.