Вы находитесь здесь:Главная>>Новости>>«Афера століття» у Львові як стати жертвою мера Садового та попасти в руки правоохоронцям
Понедельник, 30 Ноябрь -0001 02:02

«Афера століття» у Львові як стати жертвою мера Садового та попасти в руки правоохоронцям

Повідомляю, Вас що я став заручником політичної ситуації, яка вже триває довгий час по комунальній власності у м. Львові, яку назвали «Аферою століття». Я, Шпота Артем, намагаюся пояснити свою не винуватість слідчому поліції та прокурору але мене ніхто не чує, на скарги та клопотання адвоката і мої ніхто не реагує. Я став заручником державного реєстратора, Львівської міської ради та інших державних органів , яких знала та співпрацювала Наталя Загвойська. Адже я ніколи не міг подумати, що державний реєстратор може обмануть та підставить, використавши мене. Маючи справу з нею я повністю довірився їй, що вона все робить правильно, все перевірить та ніколи не допустить помилки.

Тепер я чітко розумію, що маючи шалену кількість зв’язків з Львівською міською радою, Львівською поліцією та Львівською прокуратурою мене просто використали і не більше. Тепер я змушений страждати та відстоювати свої права, але мені одному це важко зробити, адже я протистою великому силовому апарату який може все - посадити безневинну людину, домовитися в судді та арештувати, принизити мою честь, порушувати закони України і за це ніхто ніколи не понесе ніякої відповідальності, адже це міська влада.

Наводжу одні із небагатьох опублікувань:

http://gazzeta.in.ua/novosti-ukrainy/item/16591-1498804361

http://zik.ua/news/2017/05/22/u_lmr_zagolosyly_pro_aferu_stolittya_koly_pryhovuvaty_ii_stalo_nemozhlyvo_1100609

https://ord-ua.com/2017/06/18/afera-stolittya-golovne-ozg-lmr-lmr-lvova-abo-yak-biti-knyazem-lvova-v-vishivantsi/

http://euro-pravda.org.ua/novosti-ukrainy/item/77730-1497624533

Я змушений найняти адвоката платити йому гроші, знімати житло у м. Львові, де я не можу знайти роботи та хоча би якось себе реалізувати у Львові адже я з Луганської області і до мене тут у Львові ставлення просто ужасне. Я змушений платити юристам, щоб грамотно і правильно писали і перекладали мої слова з російської на українську, тому що у Львові велика більшість говорить тільки на українській мові і російську не дуже хочуть слухати і крім того негативно сприймають її, звичайно я вчу українську особливо після подій на сході, але мені це дається дуже важко. Живучи у Львові до мене постійно приходить поліція, яка відноситься до мене як до сепаратиста з Луганська. Мені деколи на думку приходять погані думки покінчити життям, бо таких принижень в моєму житті не було. В магазинах продавці та покупці дивляться так, що готові просто там зі мною розправитися, а скільки раз я чув за таких як ти мої сини гинуть, а ти тут сидиш. В судових засіданнях мене просто відмовлялися слухати і я думаю, що суддя не розумів мій російський діалект. Про свої історії я вже розказував не раз журналістам, але коли я починаю говорити правду і всі чують за Львівську міську раду за поліцію, де не раз принижували та били мене, за прокуратуру, яка не відреагувала на мої скарги майже всі кажуть, ви зв’язалися з владою ми таке писати не будемо нам ще працювати треба і відмовляються протистояти місцевим органам влади. Зі статей інтернет сайтів даним питанням опікується родина мера Садового ZAXID.NET,яка публікує все проти мене викривлюючи факти справи, пишуть все як потрібно меру Садовому на Комунальному майну, яке і лежить в основі всієї справи і являється основними фігурантами справи. Як мені стало відомо, що Начальник комунального майна це політична особа Інна Свистун депутат партії «Самопоміч» вона же родичка Садового Андрія Івановича, і разом мають шалену владу та можливості у м. Львові, адже вони проходять по тій самій справі і по тих самих приміщеннях, що і я і зрозуміло маючи свої канали інформаційні джерела вони настоять на тому, щоб зробити мене винним у всьому чому вони захочуть.

Я Благаю всіх хто не байдужих та тих хто будь як може допомогти мені вирватися з тої політизованої Львівської області, де проводять розслідування справи по якій я проходжу як підозрюваний. Прошу Вас клопотати перед Генеральним прокурором України витребувати на вивчення мою справу та передати мій розгляд справи в Східний регіон України, де не буде політичного тиску, нечесного розслідування, фабрикування доказів, а буде об’єктивний розгляд справи та об’єктивне слідство, не буде приниження моєї честі та гідності та неодноразових побиттів та погроз.