Вы находитесь здесь:Главная>>Новости>>Полиция и активисты сорвали провокацию против Михо-майдана
Суббота, 21 Октябрь 2017 12:50

Полиция и активисты сорвали провокацию против Михо-майдана

Проти революційного майданчика "Руху нових сил", який зібрав громадян України  в урядовому кварталі на вулиці Грушевського, зранку 21 жовтня було вчинено провокацію. Молодий чоловік (до 30 років) з посвідченням ПРЕСА на ім'я такого собі Сергія Кузіна (Сергей Кузин - рос.) намагався пронести гвинтівку на територію революційно налаштованих громадян - в наметове містечко. 

 
Чоловіка зупинили поліціянти і активісти-революціонери. Особа заявила, що має право ходитипо Київу з цією зброєю. Чоловік наполегливо просив привести йому журналістів. Говорив, що поки  дістався наметового містечка, їдучи аж із Одеси, на нього було вчинено пару замахів. 
 
Ззовні це виглядало дещо неадекватно, хоча чоловік не справляв враження психічно хворого. Дозволивши журналісту нашого ресурсу оглянути гвинтівку (це виявилася пневматична гвинтівка), особа показала чек на купівлю гвинтівки на суму 88 тисяч гривень з одеського магазину по вулиці  Рішельєвська. 
 
Весь час чоловік намагався провокувати поліцейських, кажучи, що "они займаються коррупцией". Вислови цього одесита були дещо демагогічні і провокативні. Так зокрема, коли прийшли  журналісти разом з депутатом Соболєвим, то чоловік з гвинтівкою почав стверджувати, що він (депутат) "за стільки років нічого не зробив."
 
В розмові з журналістом нашого ресурсу пан Сергій показав звіт про те, що 45 разів дзвонив журналістам  різних телеканалів, зокрема, Нового телеканалу. Видно, що провокатор зацікавлений у висвітленні інциденту журналістами.
 
Вдягнений він був у форму "Bereta" світло-зеленого захисного кольору, на якому справді були дві дірки. Під час розмови з журналістом провокатор продемонстрував гаманець, напханий грошима (гривнями та доларами).Одесит не забарився запропонувати купюру і журналістові.
 
Дещо стомлені за ніч активісти попрохали поліцію провести відповідні дії. Тож приїхали слідчі і в присутності понятих зробили огляд, а самого провокатора затримали на 3 години для з'ясування обставин. 
 
 
Ігор Рудич, журналіст-розслідувач
АНТИКОР  http://antikor1.com