Освітні заклади Київщини отримають майже шість тисяч планшетів для навчання дітей
![Освітні заклади Київщини отримають майже шість тисяч планшетів для навчання дітей](/media/k2/items/cache/eb1bdfac6a1d59c44e361f524d9d33e8_L.jpg)
Начальник КОВА Руславн Кравченко повідомив про реалізацію проєкту іноземних партнерів, внаслідок якого освітні заклади Київщини отримають майже шість тисяч планшетів для навчання дітей
Про це повідомляє інформаційний портал "Моя Київщина" з покликанням на пресслужбу КОВА.
До реалізації проєкту долучилась організація Fédération Nationale de Protection Civile.
Техніку передадуть до 55 інклюзивно-ресурсних центрів та 2 їх філій. Планшети будуть використовуватися для організації індивідуальних корекційно-розвиткових занять з дітьми з особливими освітніми потребами.
Ще частину отримають заклади освіти, де навчається велика кількість дітей в інклюзивних класах. Техніку передадуть для проведення занять в укриттях шкіл, Малій академії наук, медколеджах, освітніх центрах. Гаджети отримають діти з сімей, які перебувають в складних життєвих обставинах, та тимчасово перебувають в Центрах соціально-психологічної реабілітації.
Крім закладів освіти, частина планшетів буде передана ЦНАПам для якісного обслуговування осіб з інвалідністю.
Нагадаймо, що у січні 2024 року до місцевих бюджетів від платників податків пристоличного регіону надійшло майже 2 млрд₴