З моменту початку Курської операції ЗСУ до 6 лютого 2025 року військові втрати Росії у Курській області досягли майже 40 тисяч солдатів. Серед них понад 16 тисяч — це "двохсоті". Крім того, Сили оборони України знищили значну кількість ворожої техніки та взяли в полон 909 військовослужбовців РФ.
Ці дані про військові втрати РФ на Курщині оприлюднив Генштаб ЗСУ. Військові зауважили, що Курська операція ЗСУ змусила російські війська перевести свої резерви з інших напрямків в Україні. Також у Кремлі виникла необхідність посилити армію солдатами з Північної Кореї.
Генштаб додав, що на Курщину було перекинуто близько 12 тисяч військових КНДР. З них 4 тисячі північнокорейських солдатів вже загинули. Фактично з трьох бригад КНДР одна була повністю знищена, а ще дві — втратили боєготовність. Саме тому солдатів КНДР відвели з лінії фронту.
Військові також повідомили, що чисті втрати РФ на Курщині становлять 39,9 тис. солдатів, з них 16,1 тис. - вбиті. Втрати ворога у техніці виглядають наступним чином:
Крім того, Збройні сили України взяли в полон 909 військовослужбовців РФ, таким чином значно поповнивши обмінний фонд.
3 лютого Повітряні сили ЗСУ завдали удару по пункту управління одного з підрозділів російських окупантів на Курщині. Внаслідок атаки ворог зазнав суттєвих втрат.
2 лютого українські військові уразили центральний командний пункт армії РФ у Курській області. Цю інформацію розкрив президент Володимир Зеленський. За його словами, там було ліквідовано десятки ворожих офіцерів.
Також у Курській області ліквідували віцегубернатора Примор'я Сергія Єфремова. Цей високопосадовець РФ пішов на війну добровольцем і був командиром загону "Тигр". За попередніми даними, його автомобіль підірвався на міні, і Єфремов не вижив.